905/​422

Cartier

“Silverium Panthère” vedhæng af 18 kt. guld og silverium i form af hængende panter. Signeret Cartier. Ref. nr. 303731. L. ca. 5,5 cm. Cartier, Paris.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og tasker, 2. december 2021

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag