905/422
“Silverium Panthère” vedhæng af 18 kt. guld og silverium i form af hængende panter. Signeret Cartier. Ref. nr. 303731. L. ca. 5,5 cm. Cartier, Paris.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og tasker, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag