12040/114
Kai Kristiansen (f. 1929, Møbelarkitekt)
Sæt på syv bogstøtter af teak. H. 13. B. 9. D. 14,5. (7)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag