903/547
Jan Voss (f. Hamburg 1936)
“Visite surprise”. Sign. Voss 62 samt sign. på bagsiden Voss med titel og årstal. Olie på lærred. 162×130.
Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag