2232/9023
Fornuften. Allegorisk figur. Sign. og dateret E. 1830. Radering på papir monteret på papir. Bladstørrelse 26×13,7.
Litteratur: Hannover nr. 6
Cropped. Foxing. Examined in the frame.
Kunst på papir, 8. august 2022
Vurdering
Hammerslag
20 bud