12115/34
Carla Thonsgaard (f. Ålborg 1922, d. Aalborg 2017)
To landskaber. Sign. hhv. monogram og Carla Thonsgaard. Akvarel på papir. 20×28 og 23×30. Rammemål 41×37. (2)
Begge rammers bagtavle skal genlimes.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag