12113/​195

Afrikansk figur af udskåret patineret træ. Dogon stil. 20. årh. H. 51.

Sælger oplyser

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 1. april 2021

Vur­dering

1.000–1.500 kr

Hammerslag

500 kr

804032 500 kr