Karolina Larusdottir (f. Reykjavik 1944, d. sst. 2019)
Interør med personer på Hotel Borg. Sign. Karolina Larusdottir. Akvarel på papir. Lysmål 30×39.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
252922 |