Foto endnu ikke klar
2050/8532
Russisk skrivebord af mahogni med beslag af forgyldt bronze og messing, plade med grønt gylden trykt læder. Louis XVI form. H. 81. L. 160. D. 79.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. To nøgler medfølger.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag