2040/720
Ubekendt design
Standerlampe af poleret messing. 1920–30erne. H. inkl. skærmholder 190.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt