2441/934
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Maskekomposition. Sign. EJ 84, 35/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 67×50.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
852751 (Autobud) | ||
1064433 | ||
852751 (Autobud) | ||
820602 | ||
852751 (Autobud) | ||
1064433 | ||
852751 | ||
576 |