2103/​73

Valdemar Andersen (f. København 1875, d. sst. 1928)

Blomster. Sign. monogram. Olie på lærred. Oktagonal. 65×65.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag