2103/73
Valdemar Andersen (f. København 1875, d. sst. 1928)
Blomster. Sign. monogram. Olie på lærred. Oktagonal. 65×65.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag