2417/677
Bjørn T. Hansen (f. København 1942, d. 2007)
“Table d'artiste” + lille collage. Sign. Bjørn T. Hansen, Copenhauge 2000 + Bjørn T. Hansen 9.3.2001. Olie på lærred + collage. 46×61 + 18×12. (2).
Begge i original stand.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag