2443/925
Peter Voigt (f. Skanderborg 1964)
“Bag masken”. 2024. Sign. Peter Voigt med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 60×60.
Moderne kunst og design, 22. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag