2426/873
Dansk møbeldesign
Et par lænestole med stel af nøddetræ og mahogni, betrukket med blåt møbelstof. 1930–40'erne. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
24 bud
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 (Autobud) | ||
813074 | ||
1018610 |