2045/95
Lysekrone med otte svungne lysarme af forgyldt bronze. Empire form, 20. årh. Monteret til el. Diam. 80. H. 68.
Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag