2033/68
Engelsk tilt-top table af mahogni, plade med broderi i form af barn og blomster. 19. årh. H. 62. L. 51. B. 48.
Brugsslitage. Broderi med skjolder nederst.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag