2033/​68

Engelsk tilt-top table af mahogni, plade med broderi i form af barn og blomster. 19. årh. H. 62. L. 51. B. 48.

Brugsslitage. Broderi med skjolder nederst.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag