1822/1559
Fire sæt lodder af messing med tilhørende stande af træ. 20. årh. Stande L. 17–28. (4)
Stand med revne i træet. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 31. maj 2018
Vurdering
Hammerslag