12024/132
Biedermeier bord af mahogni med udtræk, bred sarg med skuffe. H. 75. L. 129. D. 129. Et sæt på fire senempire salonstole af mahogni. 19. årh.s midte. (5)
Tillægsplader medfølger ikke.
Brugsslitage. Betræk med slitage.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag