2420/763
Knud Nielsen (f. Fredensborg 1916, d. Vindelev 2008)
Uden titel, 1963. Sign. Knud Nielsen med datering på bagsiden. Olie på lærred. 46×55.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag