2436/708
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“Citronens nærvær”. Sign. monogram 2002; titel på bagsiden. Olie på lærred. 40×50.
Original stand.
Vurdering
11 bud
906075 (Autobud) | ||
829364 | ||
906075 (Autobud) | ||
1061380 | ||
906075 (Autobud) | ||
1061380 | ||
906075 | ||
1058237 | ||
884215 | ||
896810 | ||
213818 |