2434/808
Lav kommode af riopalisander. Front med to skuffer. Udført ca. 1960'erne hos NC Møbler, Odense. H. 54. B. 80. D. 32.
CITES-certifikat til gensalg og transport indenfor EU medfølger.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Effekter der er lavet af riopalisander eller indeholder dele af træsorten, kræver et CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land udenfor EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1163388 | ||
1016238 | ||
854412 | ||
1016238 |