1804/​187

Kvadratisk bord af mørkbejdset træ. Plade med guldtrykt sort skind. 20. årh.s begyndelse (?). H. 73. B. 91. D. 91.

Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag