1804/187
Kvadratisk bord af mørkbejdset træ. Plade med guldtrykt sort skind. 20. årh.s begyndelse (?). H. 73. B. 91. D. 91.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018
Vurdering
Hammerslag