2022/507
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
“Dollar Girls Gold Red”, 2018. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Mixed media på fotoprint på lærred. 120×120. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
35 bud