1908/73
Bakkebord af sortlakeret metal med forgyldte dekorationer. Empire form. 20. årh. H. 45. L. 73. B. 58.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 18. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
30 bud