2203/240
Erik Gotlieb Pedersen (f. 1888, d. 1947)
Interiør med en kvinde og et barn. Sign. Erik P, 26. Olie på lærred. 72,5×81.
Afskalninger. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag