2043/​62

Et par bergere af guldbronzeret træ, svungne sider, cabriole ben. Rokokostil. 20. årh. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag