2043/62
Et par bergere af guldbronzeret træ, svungne sider, cabriole ben. Rokokostil. 20. årh. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag