12038/34
Else Hagen (f. Eydehavn 1914, d. Oslo 2010)
Komposition. Sign. Else Hagen, 233/250. Litografi i farver. 36×55. Uindrammet.
Højre sides margin med fold. Minimal misfarvninger.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag