1313/627
Anna Maria Lütken (f. Årby 1916, d. 2001)
Opstilling med flasker og frugter. Sign. A.M.L. Olie på lærred. 81×91.
Få krakeleringer.
Moderne kunst og design, 26. marts 2013
Vurdering
Hammerslag