2049/260
Orientalsk tæppe i Indisk Agra design. 21. årh.(aldrig anvendt). 366×273.(3106)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag