2434/84
Ubekendt maler, 21. årh.
”Huse i Skagen”. Utydelig signeret og betegnet på bagsiden med kyrilske bogstaver: E. Sokolova. Olie på malepap. 30×40.
Tekst tilpasset d. 12.08.2024.
Vurdering
821573 |