1950/646
Skulpturel vase/kande af sterlingsølv med hamret overflade. Stemplet Allan B. Larsen, 925 Sterling. Vægt 993 g. H. 22,9.
Lettere brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud