1834/1556
Skilt af emalje med hospitalstegn. 70×50 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Hul i det ene hjørne. Rustmærker. Ridser.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
16 bud