1827/586
Jan Sivertsen (f. Frederiksberg 1951)
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
To kompositioner. Begge sign., dateret og nummeret. Litografier i farver. Bladstørrelse 38×56 og 73×54. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag