2203/38
Engelsk biblioteksstige af mahogni, trin beklædt med guldtrykt læder. 20. årh. H. 114.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Trin med krakkeleringer på læder.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag