1642/​177

Fransk bord med plade af hvid marmor, underdel af hvidmalet smedejern. (Plade revnet). 19. årh.s slutning. H. 71. L. 100. B. 60.

PLADE REVNET OG FREMTRÆDER I FLERE DELE. Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 17. oktober 2016

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag

340 DKK

340 DKK
(Autobud) 320 DKK
320 DKK
(Autobud) 300 DKK
290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK