2447/​71

Et par pillespejle i ramme af forgyldt træ. Rokoko form, 19. årh.s slutning. H. 96. B. 29. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

947162 (Autobud) 3.800 DKK
1120786 3.600 DKK
947162 (Autobud) 3.400 DKK
1120786 3.200 DKK
947162 3.000 DKK