2445/98
Ikon fremstillende korsfæstelsen. Tempera på træpanel. Forsænket billedflade, Kovtjeg. 19. årh. 36×31.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Vurdering
845617 (Autobud) | ||
1059186 | ||
845617 |