2436/876
Giancarlo Fassina (f. Milano 1935)
“Tolomeo”. Et par justérbare standerlamper af poleret aluminium. Skærm af pergament. Udført hos Artemide. H. ca. 160. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering