2436/876
Giancarlo Fassina (f. Milano 1935)
“Tolomeo”. Et par justérbare standerlamper af poleret aluminium. Skærm af pergament. Udført hos Artemide. H. ca. 160. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|