2436/​876

Michele De Lucchi

Giancarlo Fassina (f. Milano 1935)

“Tolomeo”. Et par justérbare standerlamper af poleret aluminium. Skærm af pergament. Udført hos Artemide. H. ca. 160. (2)

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

5.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?