2418/​1247

Louis Vuitton

En samling bestående af en “Porte Monnaie Cuvette” møntpung af brunt monogram kanvas og brunt læder med et rum og en indvendig lomme, en kortholder af brunt monogram kanvas og brunt læder med tre lommer, samt en foldepung/mini agenda af brunt monogram kanvas med gyldne beslag, knaplukning, tre indvendige lommer, kuglepen og brunt læderfor. To udtagelige adressebøger medfølger. H. 7–11 x B. 8–11 x D. 1–2 cm. 2003, 2007 og 2008. (5)

To originalw dustbaga og tre kvitteringer medfølger.

Foldepung fremstår med minimale alders- og brugsspor. Kortholder og pung fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Syning er gået lidt op i ene side af pung. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.800 DKK

17 bud

1.800 DKK
(Autobud) 1.750 DKK
1.700 DKK
(Autobud) 1.650 DKK
1.600 DKK
(Autobud) 1.550 DKK
1.500 DKK
(Autobud) 1.450 DKK
1.400 DKK
1.350 DKK
(Autobud) 1.300 DKK
1.250 DKK
1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK