2040/846
Ingegerd Lagerlöf Spanner (f. Lycksele, Lapland, Sverige 1950)
“Hidden faces”. Sign. på bagsiden Ingegerd Lagerlöf Spanner. Olie på lærred. 100×100. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag