2436/791
Ubekendt design
Bordlampe af messing med stamme af træ og justérbar skærm. 1940'erne. H. 25.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
883295 |