2436/791
Ubekendt design
Bordlampe af messing med stamme af træ og justérbar skærm. 1940'erne. H. 25.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud