12103/214
Georg Krause (, 19.-20. årh., tysk maler)
Opstilling med roser i vase. Sign. Georg Krause. Olie på lærred. Rammemål 35×48.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag