2432/7533
Helge Holmskov (f. Sakskøbing 1912, d. Dragstrup 1982)
Uden titel. Sign. monogram. Patineret jern. H. 60.
Proveniens: Nedarvet i familien.
Rust og almindelig patina.
Konkret Kunst, 6. august 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud