2448/​199

Jaeger-LeCoultre

Bordur af forgyldt messing og glas, rektangulær urskive, ref. 448. Etui medfølger. 20. årh.s midte. H. 21. B. 14. D. 6.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

12 bud

1098401 3.600 DKK
1106269 (Autobud) 3.400 DKK
1098401 3.200 DKK
1106269 (Autobud) 2.700 DKK
838333 2.600 DKK
1106269 2.500 DKK
805155 2.400 DKK
1106269 (Autobud) 2.300 DKK
805155 2.300 DKK
1106269 (Autobud) 2.200 DKK
809575 2.100 DKK
1106269 2.000 DKK