818/​110

J. G. Thirion (, fransk maler, 19. årh.s første halvdel)

Venus' toilette. Sign. J. G. Thirion f. 1826. Olie på lærred. 100×82.

Malerier, 1. marts 2011

Vur­dering

150.000 DKK

Hammerslag