818/110
J. G. Thirion (, fransk maler, 19. årh.s første halvdel)
Venus' toilette. Sign. J. G. Thirion f. 1826. Olie på lærred. 100×82.
Malerier, 1. marts 2011
Vurdering
Hammerslag